Wieczór Panieński w SPA!

Wizyta w SPA w Poznaniu

Dziewczyny!

Nie macie pomysłu na wieczór panieński? Nie przychodzi Wam do głowy nic, prócz imprezy w klubie? Mam dla Was wyśmienitą propozycję! Zamiast spędzić pół dnia na malowaniu i przygotowaniach do wyjścia na clubbing, proponuję wcześniej zebrać się całą grupą i wybrać do Spa (po wcześniejszej rezerwacji). Jeżeli zamierzacie iść później na dziką imprezę, nie ma nic lepszego. Na parkiecie będziecie nie tylko wyglądały jak boginie, ale również czuły się jak boginie. Wiem, bo sama uczestniczyłam w takim wydarzeniu.

My z koleżankami wybrałyśmy się do wspaniałego spa. Nie ukrywam, że był to mój pomysł. Z pewnością dziewczyny są mi wdzięczne, ponieważ był to strzał w dziesiątkę.

Cóż to był za wieczór! Na miejscu czekała nas cała seria relaksujących masaży ciała, masaży twarzy, zabiegów pielęgnacyjnych, a także profesjonalnie wykonany manicure i pedicure. Wszystkie przewidziane atrakcje oraz masaże wybrałyśmy i ustaliłyśmy z obsługą Spa już wcześniej przy rezerwacji. Masaż pozwolił się nam zrelaksować i nabrać pozytywną energię, która nie ulotniła się do końca tego cudownego wieczoru. Wszystkie czułyśmy, że nasz skóra wyglądała młodziej i bardzo elastycznie.

W trakcie relaksu nie ominęła nas też lampka szampana oraz delikatna przekąska. Na dodatek, po wykonaniu wszystkich masaży i zabiegów, specjalistki z obsługi zrobiły nam profesjonalny makijaż, dzięki któremu poczułyśmy się ze sobą jeszcze lepiej. A dalsza część wieczoru? Mężczyźni nie mogli odwrócić od nas wzroku! Czułyśmy się jak połączenie gwiazd rocka z modelkami Victoria’s Secret.