Mężczyzno! Dbaj o siebie!

Mężczyzna w SPA

Zdaję sobie doskonale sprawę z tego, że zdecydowana większość osób odwiedzających mojego bloga to kobiety. Jednak to dzięki Wam, dziewczyny, mogę dotrzeć z przekazem do mężczyzn. A przy okazji zrobię Wam tym mały prezent. Widziałam ostatnio wyniki jakiejś ankiety na temat męskiej higieny, w której brały udział kobiety. Wbrew pozorom zdecydowana większość opowiedziała się za tym, iż od prawdziwego macho czy też samca alfa, woli mężczyznę schludnie ubranego i wypielęgnowanego. Wynika z tego, że facet nie musi być prawdziwym atletą, wystarczy by był elegancki i zadbany. Najwięcej kobiet zaznaczyło odpowiedź, że wymagają od swego partnera by był dobrze ogolony i wydepilowany. Sterty włosów, np. pod pachami nie są raczej oznaką higieny. Dlatego chciałam napisać, żebyście poleciły swym mężczyznom zabiegi kosmetyczne przeznaczone specjalnie dla nich.

Na przykład w Spa istnieje mnóstwo masażów dla mężczyzn, zabiegów depilujących oraz modelujących sylwetkę. Są też zabiegi na dłonie i stopy. Co ciekawe, wiele kobiet zwraca u mężczyzn uwagę właśnie na dłonie. Dlatego warto o nie zadbać. Dojrzałym panom poleciłabym również zadbać o pielęgnacje twarzy, by ta jak najdłużej wyglądała młodo i świeżo. Tu dobrym wyjściem jest na przykład masaż twarzy Anti-age z wykorzystaniem olejku z drzewa arganowego, zwanego olejkiem młodości. Jest też do wyboru wiele innych sposobów na poprawienie wyglądu skóry na twarzy i nie tylko. Masaż dla mężczyzn zyskuje coraz większą popularność.

W końcu nie tylko kobiety chcą, by ich skóra wyglądała młodo i nie była sucha. Jeżeli chcecie więc, by Wasz mężczyzna był dla Was zawsze atrakcyjny, zachęćcie go do wypróbowania masażów i innych atrakcji przeznaczonych dla niego. Zrobicie przyjemność nie tylko sobie, ale też jemu.  25