Masaże ujędrniające

Masaże w Poznaniu

Cześć dziewczyny!

Czas porozmawiać o masażach relaksacyjnych, a także zdrowotnych i regeneracyjnych oraz o ich doskonałym wpływie na nasze ciało (koniec z obolałymi mięśniami) oraz na umysł (pomagają pozbyć się stresu, odprężyć). Tym razem postanowiłam napisać o masażach ujędrniająco-wygładzających. Czym są takie zabiegi? Są to specjalne masaże, przy których używa się preparatów oddziałujących na naszą tkankę, przez co skóra staje się jędrna i gładsza.

Cellulit czy pomarszczona skóra to symptomy, które spotykają kobiety borykające się z nadwaga oraz te, którym udało się zrzucić zbędne kilogramy. Czyli po prostu większość z nas, kobiet. Po utracie wagi skóra nie jest od razu taka, jaką byśmy sobie wymarzyły. Jest jakby rozciągnięta, pomarszczona. I właśnie tu z pomocą przychodzą zabiegi, które pozwalają na pozbycie się cellulitu i wygładzenie, uelastycznienie skóry. Są to też masaże dla mężczyzn.

Możemy wybrać się na masaż wykorzystujący wyciąg z roślin o właściwościach ujędrniających skórę (np. wyciąg z kwiatu czarnego bzu). Zabieg pozwala na modelowanie sylwetki i przywraca skórze elastyczność. Jest to świetny wyjście na przykład po tym, jak właśnie udało się nam zrzucić te kilka kilogramów, by podkreślić swoją sylwetkę.

Specjalne masaże stymulują mikrokrążenie, usuwają nadmiar płynów z organizmu i przez pobudzenie metabolizmu zapobiegają tworzeniu się nowych warstw tłuszczu. Oddziałują na tkanki i wygładzają naszą skórę. Wszystko przygotowane po to, byśmy już nie musiały problemów z cellulitem i pomarszczoną skórą. Warto przed wakacjami zadbać o swoje kształty i zdrowo wyglądającą skórę.